fbpx

Opinia: Tata Weroniki

Dzięki programowi Mały karateka, córka znacząco poprawiła koordynację ruchową.

Od dłuższego czasu moja córka miała problem z koordynacją ruchową. Dużym problemem były dla niej podstawowe czynności – takie jak skakanie, stanie na jednej nodze, czy bieganie. Dodatkowo córka posiada ogromny zasób energii i zwykłe zajęcia szkolne jej nie wystarczały, co powodowało u niej częste zmiany nastroju.

Razem z żoną próbowaliśmy różnych zajęć: zajęcia z piłką, lekcje tańca itd.
Dopiero po zapisaniu się do programu „Mały karateka” zauważyliśmy znaczną poprawę u naszej córki. Przede wszystkim córka znacząco poprawiła koordynacją ruchową – skakanie, bieganie nie jest już dla niej problemem. Dodatkowo nawiązała świetny kontakt z instruktorem i dziećmi w grupie (zgrana paczka).

Zajęcia są różnorodne i doskonale połączone z zabawą. Poza zajęciami na sali dzieci biorą udział w licznych dodatkowych zajęciach. Dla nas rewelacją są zajęcia na basenie z profesjonalnymi instruktorami pływania. Ponad to także rodzice mogą brać udział w programie razem z dzieckiem w darmowych zajęciach dla rodzin. Osobiście polecam również dorosłym „zajęcia karate dla dorosłych”, podczas których można poznać świetne ćwiczenia na kręgosłup.

Jako rodzić polecam gorąco program „Mały karatek”.
Tata Jacek.

Masz pytania?

Potrzebujesz więcej informacji

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy do twojej dyspozycji w godzinach 8:00 - 16:00

Rozumiem