fbpx

MAŁY KARATEKA IN ENGLISH – odkryj nowe możliwości dla swojego dziecka!

W Programie Mały Karateka od zawsze naszymi głównymi założeniami są wspieranie rozwoju dziecka poprzez ruch i zabawę, kształtowanie odpowiednich do wieku cech motorycznych oraz rozwijanie umiejętności społecznych. Pracując nad efektywnością zajęć karate dla najmłodszych, chcemy wykorzystać czas zajęć bardziej efektywnie, dając dzieciom możliwość nabycia pozytywnych doświadczeń, umiejętności i rozwinięcia motywacji w zakresie nauki języka angielskiego.

Podczas zajęć karate – gier i zabaw, wykorzystujemy metody i formy pracy, które pomogą dzieciom rozpocząć ich niezapomnianą przygodę z językiem angielskim. Te zajęcia zachęcą dziecko do komunikowania się w języku angielskim nie tylko podczas zajęć, ale również w domu z rodzicami. Z naszej strony zachęcamy również, aby wspomagać motywacje i zainteresowanie dziecka poprzez wspólne zabawy w języku angielskim – słuchanie piosenek, wierszyków czy historii. Bądź pierwszy/sza na naszych zajęciach MAŁY KARATEKA IN ENGLISH! See You there!

📣 Zajęcia odbywają się w Szczecinie w Akademii Budo (CH Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40)
📅 SOBOTA 9.00-9.45
☎️ 795922777
📧biuro@malykarateka.pl
Zapraszamy, See You there! 🇬🇧

Cel zajęć językowych – (…) przygotowanie dzieci do posługiwania się językiem obcym nowożytnym poprzez rozbudzanie ich świadomości językowej i wrażliwości kulturowej oraz budowanie pozytywnej motywacji do nauki języków obcych na dalszych etapach edukacyjnych, a w przypadku dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym – rozwijanie świadomości istnienia odmienności językowej i kulturowej”.

FB: Mały Karateka
Instagram: maly_karateka

Masz pytania?

Potrzebujesz więcej informacji

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy do twojej dyspozycji w godzinach 8:00 - 16:00

Rozumiem