Aktualności

NOWY ROZKŁAD TRENINGÓW W AKADEMII BUDO

Zapraszamy Małych Karateków do zapoznania się z nowym rozkładem treningów w Akademii Budo na sezon 2019/2020. Startujemy już 2 września! SPRAWDŹ TU: Lub kliknij na poniższy obrazek by powiększyć rozkład

Czytaj więcej

Zapraszamy na nasze półkolonie 08-12.07 / 26-30.08

Według japońskiej legendy pewien karp chciał płynąc w górę rzeki, żeby spróbować swoich sił i sprawdzić swoje zdolności. Pokonując wodospady, zawirowania i inne przeszkody wykazał się niezwykła odwagą i determinacją. Osiągnął swój cel i dopłynął do góry rzeki. W nagrodę za wytrwałość i dążenie do celu został silnym niepokonanym smokiem. Na naszych półkoloniach zapoznasz się […]

Czytaj więcej

Egzamin na pierwsze stopnie uczniowskie

Egzamin zdany!!! Podczas egzaminu klubowego (8.06.2019) odbył się sprawdzian małych karateków na pierwsze stopnie uczniowskie – 9, 8 kyu. Po roku treningów mali karatecy z grupy początkującej podeszli do egzaminu na pierwszy stopień w karate – 9kyu, biały pas. Natomiast karatecy z grupy kontynuującej zademonstrowali swoje umiejętności na 8 kyu, żółty pas. Gratulacje dla wszystkich. […]

Czytaj więcej

Mały Karateka Team na dniu sportu w PP 14

Fajna sportowa zabawa podczas dnia sportu w przedszkolu publicznym nr 14. Drużyna Małego Karateki poprowadziła ćwiczenia sportowe i świetnie się bawiła razem z dziećmi.

Czytaj więcej

Dzień Małego Karateki 2019

Cóż to był za dzień! Ogrom radości , dobra zabawa🥳, najzdolniejsze dzieci , rozbawieni rodzice , niesamowita energia ! 200 uczestników ze szczecińskich przedszkoli. Taki był Dzień Małego Karateki! 

Czytaj więcej
Mały Karateka początkujący - instruktor

Mały Karateka początkujący

Drodzy Mali Karatecy! Ze względu na duże zainteresowanie naszymi zajęciami, zapraszamy Was do zapisów do kolejnej grupy początkującej!

Czytaj więcej
Półkolonie w stylu japońskim

Półkolonie w stylu japońskim Termin: 04-08.02.2019

Czy wiesz, że najpopularniejsza góra Świata znajduje się w Japonii. A co jest wspólnego pomiędzy flaga Polski i flagą Krainy kwitnącej wiśni?

Czytaj więcej
Turniej Mikołajkowy

ZGŁOSZENIE NA Najlepszy Turniej Klubowy – Turniej Mikołajkowy

Zbliża się najlepszy turniej na Świecie – Turniej Mikołajkowy Czeka na was świąteczna atmosfera, dużo prezentów i nagród.

Czytaj więcej
Nowy nabór do grup początkujących w Akademii Budo

Nowy nabór do grup początkujących w Akademii Budo

Zapraszamy na PÓŁKOLONIE LETNIE 2018 do Akademii Budo!

Czytaj więcej
Rozumiem