Lublin

,Mistrz-swiata-Daniel-Iwanek z MedalemDaniel Iwanek – Od 23 lat propagator zdrowia, sportu i rekreacji dzieci, młodzieży oraz dorosłych w województwie lubelskim. Współtwórca i organizator programów ,,Trzymaj Pion” i ,, Pierwszy krok” kierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym oraz organizator Olimpiad Sportowych dla przedszkoli w Województwie Lubelskim. Twórca grup ,,Rodzinnych” oraz ,,50+’’ dla seniorów. Aktywny sportowiec: Przebiegł Cztery dychy do Maratonu, Półmaraton, Maraton, Triathlon.

III – krotny Mistrz Świata, wielokrotny Mistrz Europy i Polski w Karate Tradycyjnym I miejsce w Plebiscycie Wydarzenie Roku 2008 w woj. lubelskim. Wielokrotnie wybierany do pierwszej trójki w plebiscycie na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Lubelszczyzny (2012r. drugie miejsce)Zdobywca Pucharu Europy Wydarzenie Roku 2006 w woj. lubelskim III miejsce w plebiscycie na Człowieka Roku 2012 za wkład i rozwój dzieci i młodzieży w mieście Lublin. Licencjonowany Sędzia i Instruktor Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.Szkoleniowiec klubów w Biłgoraju, Puławach i Lublinie.Trener Kadr Wojewódzkich Młodzików i Juniorów. 

Szczególne Odznaczenia;

,,Honorowy Medal Prezydenta Miasta Lublin za wybitne osiągnięcia sportowe, promocję miasta oraz popularyzację sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.’’(Odznaczony przez Prezydenta oraz Radę Miasta Lublin),,Odznaka za zasługi dla Sportu”(odznaczony przez Ministra Sportu i Rekreacji)

Tel.inf. 507197539 www.danieliwanek.pl,e-mail; daniel.iwanek@onet.pl,

Placówki Małego Karateki

1.Dwujęzyczne Przedszkole ,,Motylek” ul. Jutrzenki 16

2. Dwujęzyczne Przedszkole ,,Motylek” ul. Warszawska 43

3.Przedszkole Niepubliczne ,,Chatka Puchatka” ul.Kaskadowa 11

4.Przedszkole Niepubliczne ,,Chatka Puchatka” ul.Bogdanówka 9

5.Przedszkole Niepubliczne,, Bajninio’’ ul. Kasztelańska 31

6. Przedszkole Niepubliczne,, Im.św Józefa’’ ul. Ks. Michała Słowikowskiego 1a

7.Przedszkole Niepubliczne ,,Dzieciaki” ul.Mariańska 25

8.Przedszkole Publiczne nr.86 ul Sławinkowska 50

Comments are closed.